background

Filo Trafik

TEKFEN SİGORTA

Şirket araçlarınız için Filo Trafik ile avantajı yakalayın.

about

Nedir?

Fazla sayıda şirket araçları için Trafik poliçesi çeşididir.  Filo Trafik poliçeleri Zorunlu Trafik Sigortası genel şartları kapsamında, bir veya birden fazla markalı araç grupları için oluşturulan poliçelerdir.

Neden Yaptırmalısınız?

Araç sayısı yüksek olan şirketler tarafından tercih edilen filo trafik sigortası; filoda bulunan araç sayısı, araçların toplam hasar oranı, araç sınıfı gibi değişkenlere bağlı olarak özel fiyat avantajı sunan poliçedir. 

Teminatları nelerdir?

Kaza durumunda meydana gelen maddi ve bedeni zararları karşılar. Bedeni zarara uğrayan kişiye yapılacak ilk yardım hizmetleri, muayeneler, tedaviler, ilaçlar gibi masraflar da trafik sigortası tarafından karşılanır. Trafik sigortası, kaza sırasında vefat edenlerin defin masraflarını öder. Kazada yaralanan kişilerin kısmi ya da süresiz çalışamaz duruma gelmesi halinde de trafik sigortası devreye girer. Kişinin ekonomik gelirinin kesilmesi ve baktığı kişilerin destekten yoksun kalması durumları güvence altındadır.

Kazada kusurlu olunması durumunda, mahkeme ve avukatlık ücretleri, poliçeniz tarafından teminat altındadır.

Bu ürünle ilgili avantajlar ve seçenekler için tüm deneyimimizle yardımınıza hazırız.

about

Merak Ettikleriniz

Doğal Afetler: Dolu, Sel, Deprem, Fırtına, Yıldırım, Su baskını, Toprak Kayması, Yanardağ Püskürmesi Terör Anahtar ile Çalınma Ek Aksesuar Kemirgen Hayvan Zararları Kişisel Eşya Yanlış Akaryakıt Dolumu

Aracın çekilmesi Aracın kurtarılması Oto kapı kilit hizmeti Lastik değiştirilmesi hizmeti Profesyonel sürücü hizmeti

backgrounds