background

Filo Kasko

TEKFEN SİGORTA

Şirket araçlarınız için Filo Kasko ile avantajı yakalayın.

about

Nedir?

Fazla sayıda şirket araçları için  kasko poliçesi çeşididir.  . Filo kasko poliçeleri kasko sigortası genel şartları kapsamında, bir ya da birden fazla markalı araç grupları için oluşturulan poliçelerdir.

 Kasko sigortasında olduğu gibi firma aracınızın çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi, yanması veya kaza sonucunda oluşan hasarlarınızı karşılayan bir sigorta türüdür.

Neden Yaptırmalısınız?

Firma araçlarını genel ve özel şartlarda istenilen teminatlara göre yapılandırarak, fiyat avantajı sunan poliçedir ve farklı marka, model ve tipteki araçların, avantajlı tek bir fiyat tarifesi üzerinden sigortalanma imkanı sunar. 

Faaliyet alanınıza göre riskleri doğru belirleyerek doğru teminatları seçmek , tüm araçlarınız için güvence sağlayarak ve firmanızı tazminat talepleri ve zararlara karşı koruyacaktır.

Teminatları nelerdir?

Araçlarınızın Çarpma & Çarpışma, Yangın, Hırsızlık, İhtiyari Mali Mesuliyet, Koltuk Ferdi Kaza – Tedavi Masrafları, Hukuksal Koruma, Yol Yardım Hizmetleri gibi ana teminatlar dışında, Doğal Afetler, Dolu, Sel, Deprem, Fırtına, Yıldırım, Su baskını, Toprak Kayması, Yanardağ Püskürmesi, Terör, Anahtar ile Çalınma, Ek Aksesuar, Kemirgen Hayvan Zararları,  Kişisel Eşya, Yurtdışı, Anahtar Kaybı, Mini Onarım  ek teminatları da güvence altına alır.

Filo Sigortaları sigortanın primi araç sayısı, şirketin hasar prim oranı, faaliyet alanı ve istenilen teminat yapısına göre değişiklik gösterir. Filo sigortası ile araç içinde taşınan emtia da sigorta kapsamına alınabilir. Her bir sigorta şirketini filo kasko araçları için farklı tarife ile fiyatlama yapmaktadır. Hasar prim oranı yüksek olan bir filo söz konusu olduğunda toplam araç bedeli üzerinden limitli güvence olarak anılan stop loss uygulanır.

Bu ürünle ilgili avantajlar ve seçenekler için tüm deneyimimizle yardımınıza hazırız.

about

Merak Ettikleriniz

Doğal Afetler: Dolu, Sel, Deprem, Fırtına, Yıldırım, Su baskını, Toprak Kayması, Yanardağ Püskürmesi Terör Anahtar ile Çalınma Ek Aksesuar Kemirgen Hayvan Zararları Kişisel Eşya Yanlış Akaryakıt Dolumu

Aracın çekilmesi Aracın kurtarılması Oto kapı kilit hizmeti Lastik değiştirilmesi hizmeti Profesyonel sürücü hizmeti

backgrounds