background

BİZ KİMİZ?

TEKFEN SİGORTA

Tekfen Sigorta ile tanışın, sigortacılık dünyasının merkezinde yerinizi alın.

1982’ den beri Sigortalıyoruz.  Sigorta Acenteliği alanındaki çalışmalarımızla sigortalılar ve sigorta şirketleri arasında güven merkezi olarak, 700.000'den fazla poliçeye imza attık.

La Suisse Umum Sigorta ile başladığımız Acentelik ağımız bugün 18 sigorta şirketi ile, Tekfen Grup şirketlerinden oluşan müşteri portföyümüz, birçok yeni kurumsal ve bireysel sigortalı ile buluştu.  

Türkiye ve Yurt Dışındaki projelerimizden elde ettiğimiz sayısız tecrübeyle, bireysel ve kurumsal sigortalılarımız için tüm sigorta ihtiyaçlarının karşılandığı tek bir merkez olmak ve  daha da iyi hizmet vermek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 

En büyük amacımız uzmanlığımızla risklerinize en uygun çözümlerini sunarak, baştan uca tüm sigorta ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurum olmak ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti yaratmak.

 

about
background

Başarılar ile dolu tarihimizi keşfedin!

Siz ve değer verdiğiniz her şey için 39 Yıldır çalışıyoruz

Tekfen markasından gelen mükemmelliğe odaklı, titiz bir çalışma kültürü ile  hizmet veriyoruz

TEKFEN HOLDİNG

TEKFEN bağlı şirketleri ve iştirakleri ile 64 yıldır Teknoloji ve Bilimin İzinde. Tekfen Sigorta bir Tekfen Holding Kuruluşudur.

Güçlüyüz Çünkü Tekfen' liyiz

Teknoloji ve bilimin izinde 64 yıldır, yurt içi ve yurtdışında verdiği hizmetlerle saygın bir yer edinen Tekfen Holding’ in 5 ana faaliyet dalından biri olan Hizmet Grubunda 39 yıldan bu yana faaliyet gösteriyoruz.

Tekfen markasının getirdiği mükemmelliğe odaklı ve titiz çalışma kültürünün de yaklaşımıyla, 1982 yılında La Suisse Umum Sigorta çatısı altında tek bir şirketin acenteliğiyle başladığımız sigortacılık faaliyetlerini bugün Türkiye ve dünyanın önde gelen 18 sigorta şirketinin acenteliği ile sektörde tercih edilen bir aracı kurum olarak devam ettiriyoruz.

Hizmet verdiğimiz 39 yıl boyunca, sigortacılık alanındaki deneyimizi ve portföyümüzü günden güne geliştirerek, İnşaat, Tarım, Mühendislik, Bankacılık, Üretim, gibi alanlarda faaliyet gösteren birçok kuruluşun ve bireysel müşterimizin tüm sigorta ihtiyaçlarında yanlarında yer alarak, önemli projelere imza attık.

Şirketimiz, hem uzun yılların verdiği sayısız deneyim hem de çalıştığı çok sayıda sigorta şirketi ve uluslararası broker ile geliştirdiği sağlam ve itibarlı iş birlikleri sayesinde fiyat ve hizmetin tam karşılığı olabilecek uygun sigorta çözümlerini sunarak, sigorta acentelerinin en başarılı isimleri arasında yerini aldı.

En büyük amacımız uzmanlığımızla risklerinize en uygun çözümlerini sunarak, baştan uca tüm sigorta ihtiyaçlarınıza cevap veren bir kurum olmak ve  sürdürülebilir müşteri memnuniyeti yaratmak.

Siz de Tekfen Sigorta ile tanışın, sigortacılık dünyasının merkezinde yerinizi alın.

backgrounds

Sosyal Sorumluluk

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN SORUMLULUKLARIMIZIN FARKINDAYIZ

İNCELEYİN
backgrounds