background

Seyahat Sigortası

TEKFEN SİGORTA

Güvenle seyahat edin.

about

Nedir?

Seyahat Sağlık Sigortası, yurtiçi ya da yurtdışı seyahatleriniz sırasında kazaen meydana gelebilecek risklere karşı sizi koruyan bir sigortadır.

Neden Yaptırmalısınız?

Seyahat sigortası yaptırmak isteğe bağlı olabileceği gibi, Schengen ülkelerine çıkarken vize işlemleriniz için zorunlu hale gelmektedir.

Seyahatleriniz boyunca sizi 24 saat boyunca teminat altına alarak, kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Seyahat Sigortası ürünleri, oldukça ekonomik primlere güvence sunmaktadır.

Teminatları nelerdir?

Seyahat ürünleri, yurtiçi ve yurtdışında geçerli olmak üzere farklı coğrafi sınırlarda teminat vermektedir.

Yurtiçi seyahat Sigortası, Kazaen Yaşam Kaybı, Kazaen Yaşam Kaybı, Kaza Sonucu Tedavi Masrafları, Kaza Sonucu Tıbbi Nakil, Cenaze Nakli teminatlarını kapsamaktadır.

Schengen Vize Seyahat Sağlık Sigortası, Schengen Ülkeleri tarafından, vize başvurusu yapan Türk vatandaşlarından istenmekte olan 30,000 Euro teminatlı, Kaza ve Hastalık Sonucu Tedavi Masrafları, Cenazenin Ülkeye İadesi, Acil Tıbbi Nakil, Bilet İptali ve asistans hizmetlerini kapsamaktadır. 

Dünya Seyahat Sigortası, Acil Durumda Hasta Nakli, Tedavi Masrafları, Diş Kazası, Reçeteli İlaçlar, Otelde Nekahat, Cenazenin Ülkesine İadesi, Kayıp Bagaj, Kazaen Yaşam Kaybı ve Sürekli Sakatlık, Uçuş Rötarı, Seyahatin İptali / Yarıda Kesilmesi, Yasal Masraflar, Kefalet Ücretleri gibi teminat altına almaktadır. 

Bu ürünle ilgili avantajlar ve seçenekler için tüm deneyimimizle yardımınıza hazırız.

about

Merak Ettikleriniz

Seyahatiniz esnasında aniden hastalanmanız veya yaralanmanız durumunda, ayakta tedavi ve hastane, ameliyat ve tedavi masrafları ile doktorunuzun yazdığı ilaçların masrafları limitler dahilinde ödenir.

Schengen ülkeleri ve Tüm Dünya için 30.000 Euro.

Kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Poliçeler peşin olarak düzenlenir, taksit uygulanmaz.

Poliçenizi haftalık, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık olarak düzenleyebilirsiniz. Bu sigorta en fazla birbirini izleyen 92 gün süren seyahatler için geçerlidir. TC sınırları içerisine giriş yapılmadan 92 günü aşan seyahatlerde teminatlar geçersiz olur.

backgrounds