background

TEKFEN SİGORTA

Çevre

Tekfen Holding, son yıllarda iklim değişikliğinin çevre, toplum ve ekonomiye giderek artan etkilerini, sürdürülebilir iş anlayışı ve risk yönetimi çerçevesinde iş stratejilerine yansıtmaya, entegre etmeye başlamıştır.

Çevre
2010 yılından itibaren CDP (Carbon Disclosure Project) raporlama kriterlerine uygun olarak, iklim değişikliği ile ilgili bilgilerini kaydeden ve sera gazı emisyon performansını Grup içinderaporlayan Tekfen Grup Şirketleri, 2017 yılında CDP İklim Değişikliği Programı'na resmi olarak katılmıştır.
Şirketimiz raporlama çalışmalarında yerini almıştır.
Tekfen Holding A.Ş. 2019 yılı raporlaması ile İklim Değişikliği ve Su kategorilerinin her ikisinde de A bandında derecelendirilen Türkiye’deki tek şirket olma başarısını göstererek, Türkiye’nin İklim ve Su Liderleri arasında yer almıştır.

Öne Çıkan Haberler

blog image
Tekfen Sigorta
7 Haziran 2021

Pandemide Sigortacılık Ön Plana Çıktı

2020 yılında başlayan COVID-19 salgını ile birlikte ile birlikte tüm dünyanın gündemi ve düzeni aniden değişti ve en öncelikli konu sağlık haline geldi.

Detaylı İncele
blog image
CAPITAL
ŞUBAT 2020

Katastrofik Riskler Türkiye Gündeminde

Katastrofik Riskler düşük bir olasılık ama çok büyük bir etkiye sahip diye bilinirdi. Ama artık her şey değişti. Yıkıcı hasarlar gündemden düşmüyor.

Detaylı İncele