background

İş Sağlığı ve Güvenliği

TEKFEN SİGORTA

İş Sağlığı ve Güvenliği

Hem çalışanlarımız hem de ziyaretçilerimiz için, güvenli ve sağlıklı bir işyeri ortamı sağlamak ve bu ortamı korumak için İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) anlayışını şirketimizde yaşayan bir kültür haline getirmeyi hedefledik.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Grup Şirketleri için Sağlık, Emniyet, Çevre (SEÇ) stratejisini ve asgari gereklilikleri belirleyen Tekfen Holding, belirlenen gerekliliklere uyum denetimleri gerçekleştirmektedir.

Bu doğrultuda şirketimiz, yasal mevzuat uyumunun yanı sıra Holding gerekliliklerine uyum değerlendirmesi için  düzenli olarak raporlama yapmaktadır. 

Ayrıca güvenli çalışma ortamının korunması ve geliştirilmesi adına,  faaliyet gösterdiğimiz ofiste  İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanlarına  yaptırılan denetimle risk analizi yaptırıyor, çalışanlarımızın bilinç ve farkındalık seviyelerini artırmak amacıyla İSG eğitimleri düzenliyoruz. 

İşletme faaliyetleri sırasında oluşabilecek potansiyel tehlikelerin ve bunlara ilişkin risklerin belirlenmesi, böylelikle beklenen veya olası risklerin kontrol altına alınmasına ilişkin yöntem ve esasların sistematik bir şekilde tanımlandığı prosedüre sahip olan şirketimizde, ayrıca İSG konusunda çalışan temsilcisi bulunmaktadır.

Öne Çıkan Haberler

blog image
Tekfen Sigorta
7 Haziran 2021

Pandemide Sigortacılık Ön Plana Çıktı

2020 yılında başlayan COVID-19 salgını ile birlikte ile birlikte tüm dünyanın gündemi ve düzeni aniden değişti ve en öncelikli konu sağlık haline geldi.

Detaylı İncele
blog image
CAPITAL
ŞUBAT 2020

Katastrofik Riskler Türkiye Gündeminde

Katastrofik Riskler düşük bir olasılık ama çok büyük bir etkiye sahip diye bilinirdi. Ama artık her şey değişti. Yıkıcı hasarlar gündemden düşmüyor.

Detaylı İncele